Roomzzz London Stratford

London, Storbritannien View on map
8.9 Fantastiskt Baseras på 740 recensioner
Redaktionens val

"Lägenhetsrummen har fullt utrustade pentryn, vilket kompletteras av dygnet-runt-öppna kaffemaskiner i lobbyn. Det finns gym och tvättmöjligheter på plats. Boendet passar bäst för stadsutforskare, men mindre bra för dig som förväntar dig daglig städning."

Från US$ 173 US$ 147 per natt
Spara 15%
Incheckning
26 sep. 2026
Utcheckning
27 sep. 2026
Gäster
2 gäster

Vuxna:

2

Barn:

0
  • Gratis avbokning
    för många rum
  • Inga bokningsavgifter
    Betala på hotellet
  • Säker bokning
    Dina uppgifter är säkra
  • Bästa prisgaranti
    Har du hittat ett bättre pris?

Varför gästerna väljer Roomzzz London Stratford

  • Självhushåll
    Fullt utrustat kök
  • 24/7 gym
    Toppmodern utrustning
  • Olympiabyn
    Bredvid London Stadium
  • Självbetjäningstvätt
    Gratis tvättstuga
  • Parkering
    Säker källare: £15/natt
  • Dygnet-runt-reception
    Incheckning från 06:00

Översikt

Det 4-stjärniga hotellet Roomzzz London Stratford, som ligger inom 3 km från Mässans tågstation, har WiFi i allmänna utrymmen och en parkering på plats. Detta hotell ligger ungefär 20 minuters bilresa från tågstationen Marylebone och ganska nära Stratford Park.

Det tar dig 15 minuter med bil till London City flygplats. Du hittar populära turistattraktioner som Church Of All Saints mindre än 300 meter bort. Det välinredda Roomzzz London Stratford ligger nära Victoria Park. Ungefär 25 minuter till fots från det här hotellet hittar gästerna Olympic Park. Den närmaste tunnelbanan från boendet är Stratford, mindre än 800 meter bort.

Hotellet erbjuder rum med sitthörna och ett minikök tillsammans med strykjärn med strykbräda, strykutrustning och luftkonditionering samt gratis Wi-Fi och plattskärms-TV med satellitkanaler. Roomzzz London Stratford erbjuder gästerna en separat toalett och en dusch i badrummen. Utöver en separat toalett och en dusch inkluderar de separata badrummen även hårtorkar och handdukar.

Restaurangen Sawmill erbjuder ett urval av rätter, några meter bort från det här boendet.

  • Incheckning
    från 15:00 till 23:59
  • Utcheckning
    senast 11:00
  • Hotellklass
    4 stjärnor
Roomzzz London Stratford
Våra tips

Ska du boka Roomzzz London Stratford?

Passar perfekt om du
  • Vill äta på restaurang i närheten - Calabash med västindisk mat och Upper Crust finns inom 500 meter.
  • Åker kollektivt - tunnelbanestationen Stratford ligger mindre än 950 meter bort.
  • Reser med husdjur - hotellet tillåter husdjur.
Kanske hoppa över det om du
  • Förväntar dig städning varje dag - städning erbjuds endast vid bokningar på 7 nätter eller fler.
Passar bäst för
  • en privat terrass med utsikt över Londons silhuett
  • en varm chokladmaskin i lobbyn

Faciliteter på Roomzzz London Stratford

Beskrivning
  • Helt rökfritt
  • Gratis Wi-Fi på offentliga platser
  • Parkering
  • Säkerhetsfack
  • 24-timmars reception
  • Husdjur tillåtna
  • Rum/faciliteter för funktionshindrade
  • Rullstolstillgänglighet
  • Säkerhet
  • Bagageförvaring
  • Hiss
  • Kafé
  • Rökdetektorer
  • Elbilsladdstation
  • Handikappanpassad toalett
  • Handikappanpassat badrum
  • Brandsläckare
  • Kortåtkomst
Mat
  • Elektrisk vattenkokare
  • Köksgeråd
Sport och fritid
  • Fritids- och TV-Rum
  • Fitnesscenter
Roomzzz London Stratford Gästtjänster
  • Tvätt
  • Kemtvätt
  • Mötes-/bankettfaciliteter
Rummets bekvämligheter
  • Luftkonditionering
  • Uppvärmning
  • Minibar
  • Sittgrupp
  • Matbord
  • Strykservice
  • LCD-TV
  • Barnsängar
  • Heltäckningsmatta

Policy

Roomzzz London Stratford tillämpar dessa villkor på alla bokningar.
Check-in / Check-out
Incheckning
från 15:00 till 23:59
Utcheckning
senast 11:00
Viktig information
  • Barn och extrasängar
  • Det tillhandahålls inga barnsängar i ett rum.

Tack för din feedback

Tack för att du prenumererar

Stäng
Incheckning
26 sep. 2026
Utcheckning
27 sep. 2026
Gäster
2 gäster

Vuxna:

2

Barn:

0
Välj datumen
för att se de faktiska erbjudandena